دانلود فایل word شاخص سازي مولفه هاي بهينه در ارتباط با رضايت سنجي استفاده کنندگان از سکونتگاه هاي موقت اسکان نوروزي (نمونه موردي: شهر شيراز)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل word شاخص سازي مولفه هاي بهينه در ارتباط با رضايت سنجي استفاده کنندگان از سکونتگاه هاي موقت اسکان نوروزي (نمونه موردي: شهر شيراز) :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

تعطیلات نوروز نزد ما ایرانیان فرصت مناسبی جهت سفر و در کنار خانواده بودن ایجاد کرده است. اما یکی از مهمترین فاکتورهای بالا رفتن کیفیت سفر بحث هزینه ها و اسکان می باشد. هتل ها و مسافرخانه های باکیفیت هزینه بالایی دریافت می کنند و این موضوع می تواند بر تمایل به سفر اثرگذار باشد. از این رو متصدیان اداره شهرها بر آن شدند مکان هایی جهت اسکان با کیفیت و ارزان قیمت ایجاد کنند که ماحصل این تفکر کمپ های اسکان نوروزی می باشد. این پژوهش باهدف شاخص سازی مولفه های بهینه در ارتباط با رضایت سنجی استفاده کنندگان از سکونتگاه های موقت نوروزی برآمده است. پس از تبیین و تشریح موضوع و استفاده از نظرات خبرگان در این امر، معیارها و ضوابط موثر شناسایی گردید که این معیار به 6 جزء معیار: تفریحی و فضای سبز، امکانات رفاهی، مسائل امنیتی، فرهنگی – اجتماعی، تکریم ارباب رجوع، ترافیک و راهنمای مسیر تقسیم شد. مهم ترین یافته این پژوهش ارائه مولفه های بهینه جهت ایجاد کمپ هایی با امکانات و خدمات مورد نیاز گردشگران می باشد، تا بدین وسیله احساس رضایت از خدمات بالا رفته و موجب جذب بیشتر گردشگران، اشتغال زایی و ایجاد جریان اقتصادی مثبت و سالم شود.

لینک کمکی