دانلود فایل word بکارگيري پلي اتيلن ترفتالات در توليد جزئيات جداره ساختماني و کاهش مصرف انرژي , در طراحي واحدهاي اقامتي موقت در اقليم گرگان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل word بکارگيري پلي اتيلن ترفتالات در توليد جزئيات جداره ساختماني و کاهش مصرف انرژي , در طراحي واحدهاي اقامتي موقت در اقليم گرگان :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 24

چکیده مقاله:

نحوه عملکرد در این پژوهش عدم تغییر بطری های PET و استفاده مجدد از آن به عنوان عایق حرارتی در تولید و ساخت است. با توجه به اهداف توسعه پایدار برای حفظ انرژی که صنعت ساختمان و تولید این ماده مصرف شده ، هزینه های بالای بازیافت ، کیفیت نامناسب مواد بازیافتی، تولید گاز کربن و مواد آلاینده در روند بازیافت، آلوده بودن محصول بازیافتی و عدم استفاده مجدد در صنایع غذایی و روند افزایش تولید این محصول و تبدیل آن به معظل زباله ای شهری، ما به دنبال استفاده از این محصول در تولید عایق حرراتی مناسب جهت پوشش دیوارها و ساخت و طراحی دیوار با استفاده از این زباله هستیم. که بتوان این مصالح را در ساخت بنا موقت استفاده کرد و همچنین .با توجه به میزان انرژی از دست رفته در متعادل سازی دمای داخلی بناهای ساخته شده ( مدارس، اداره ها و... ) با عایق سازی جداره های بناهای موجود از میزان انرژی از دست رفته کاست . به این منظور با طراحی و ساخت ماکت مدل واسعی و سرار دادن ماده در شرایط مختلف محیط و بررسی میزان مقاومت حرارتی این ماده با توجه به تغییر محتویات این بطری ها با محاسبات دستی ، اندازه گیری واسعی ، مدل سازی , محاسبات نرم افزاری جهت دستیابی به محصول و الگوی مناسب طراحی دیوار،اقدام خواهد شد.

لینک کمکی